fbpx

Obsługa stron internetowych

W stale rozwijającej się sieci WWW ważne jest, aby witryna była regularnie aktualizowana. Dbaj o bezpieczeństwo i aktualność swojej strony dzięki planom opieki. Oferujemy 3 standardowe pakiety, dla różnej wielkości firm.

Zajmiemy się Twoją Stroną

W dzisiejszych czasach strony internetowe wymagają opieki. Potrzebują ciągłych usprawnień, aktualizacji, kontroli bezpieczeństwa oraz kopii zapasowych. Dzięki temu są wstanie osiągnąć najlepsze wyniki.
Nie masz wiedzy technicznej ani czasu na samodzielne zajęcie się tą sprawą?
Potrzebujesz planu opieki nad stroną.

 

Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

Hakerzy mogą spowodować wiele zniszczeń w Twojej witrynie bez wykrycia. Będziemy chronić twoją stronę internetową i aktywnie sprawdzać, czy nie ma złośliwego oprogramowania i słabych punktów, aby Ty i Twoi użytkownicy byli bezpieczni.

Codzienny Kopie Zapasowe

Czy kiedykolwiek straciłeś dokument, nad którym pracowałeś przez długi czas? My tak! To jedno z najgorszych uczuć na świecie. Dlatego zapewniamy codzienne kopie zapasowe Twojej witryny, dzięki czemu nie musisz się już martwić o stratę danych.

Aktualizacja wtyczek i silnika

WordPress to niesamowity silnik, który ciągle jest aktualizowany i rozwijany, aby pozostać najlepszą platformą. Zapewniamy ciągłe aktualizacje wtyczek oraz silnika, abyś był bezpieczny od błędów i hakerów.

Aktualizowanie Zawartości

Niezależnie od tego, czy chcesz zaktualizować dane kontaktowe, podać informacje o promocji czy zmienić godziny pracy, aktualizacje zawartości są częścią pakietu pomocy. Po prostu napisz do nas!

Przeróbki Graficzne

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Tobie wyglądać jak najlepiej w internecie. Jeśli chcesz podmienić cokolwiek na swojej stronie, poprawić wygląd albo wprowadzić przeróbki graficzne. Napisz czego potrzebujesz, a zrobimy to dla Ciebie w ramach abonamentu.

Dedykowane Wsparcie

Czasami potrzebujesz niestandardowych zmian w witrynie. Każdego miesiąca zapewniamy dedykowany czas pomocy technicznej dla witryny, aby zapewnić sprawne działanie strony.

Comiesięczne Raporty

Każdego piątego dnia miesiąca nasz raport w formie PDF trafi do Twojej skrzynki. Raport obejmuje szczegółowe informacje o tym, co zostało zrobione w ramach usługi w łatwy i przystępny sposób, dzięki czemu lepiej zrozumiesz, co dzieje się z Twoją witryną.

Regularne Aktualizacje

Aktualizowanie silnika WordPress oraz wtyczek służy nie tylko utrzymaniu najlepszej kondycji Twojej strony, ale także zapewnia poprawki zabezpieczeń. Zaniedbanie aktualizacji powoduje, że Twoja witryna jest podatna na atak hakerów, co bezpośrednio naraża Twoją markę i oraz dane na temat użytkowników.

Zobacz listę zagrożeń w sieci…

 

Zmiany na żądanie oraz Wsparcie Techniczne

Dla wielu klientów sama pomoc techniczna i oraz godziny wsparcia powodują, że ich plan opieki jest wart swojej ceny. Każdy plan zawiera dedykowaną ilość czasu, którą nasi specjaliści dedykują na aktualizacje treści, rozwiązywanie problemów oraz konsultacje.

To jest jak posiadanie własnego indywidualnego zespołu marketingowego.

Hosting Stron Internetowych(Kompleksowo!)

Oferujemy hosting w ramach każdego pakietu. Nasze serwery zostały zaprojektowane w taki sposób, aby Twoja strona internetowa była zawsze dostępna i bezpieczna.

Zapewniamy dedykowane skrzynki pocztowe z Twoim adresem, a także pomagamy w konfiguracji programów email na komputerach.

 

Cennik Planów Opieki

Bez kontraktów, w każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu!

Audyt Strony Internetowej

Czy czujesz, że Twoja witryna jest trochę zaniedbana? Pewnie minęło trochę czasu, odkąd wprowadziłeś jakieś aktualizacje lub zadbałeś o bezpieczeństwo? Pomożemy Ci diagnozując Twoją sytuację dzięki Audytowi Strony Internetowej. Poddaj swoją stronę kompleksowemu procesowi naprawczemu i poznaj propozycję strategii rozwoju. Ta usługa obejmuje kontrolę bezpieczeństwa, instalację niezbędnych funkcjonalności oraz 2 godziny poprawek i korekt. Wszystko to za jednorazową opłatą.

697zł

Pytania i Odpowiedzi

Jakie zadania są zawarte w czasie wsparcia?

Opieka nad stroną obejmuje cały szereg zadań, takich jak: aktualizacja treści (zmiana adresu, dodanie tekstu, aktualizacja podstrony itp…), zmiany graficzne (zamiana zdjęcia, zmiana ikony, zmiana menu, projekt graficzny na potrzebę strony itp…), edukacja i konsultacje (warsztaty z CMS, konsultacje marketingowe, strategiczne…), wsparcie techniczne (kiedy coś przestaje działać) … i wiele więcej! Jeśli ma to związek ze stroną internetową i zadanie zmieści się w ramach Twojego miesięcznego limitu godzin, to daj nam znać, a z chęcią Ci pomożemy.

W zależności poziomu skomplikowania niestandardowych zadań, są oczywiście pewne rzeczy, których nie da się zrobić. Jeśli chcesz dodać nową funkcjonalność, wprowadzić zmiany w projekcie lub zaimplementować zupełnie nowy szablon strony, może to zaowocować dodatkowymi opłatami za godziny pracy naszych specjalistów. Żadne dodatkowe godziny nie będą wykonywane bez uprzedniego wyrażenia na nią zgody przez klienta.

Czy czas do wykorzystania się kumuluje z miesiąca na miesiąc?

W ramach czasu wsparcia oferujemy czas do wykorzystania wyłącznie w danym miesiącu. Praktycznie nie zdarza nam się niewykorzystywanie minut, często sami proponujemy możliwe usprawnienia w ramach comiesięcznych raportów. Jeśli zadania będą wymagać więcej niż ten czas, poinformujemy Cię z wyprzedzeniem i razem dojdziemy do tego jak podejść do tego tematu.

Co się stanie jak osiągnę limit godzin?

Każdy plan opieki jest dostarczany z dedykowaną ilością godzin wsparcia dostępnego miesięcznie. Ilekroć potrzebujesz czegoś do swojej witryny, wyślij nam na czacie lub emailem swoje prośby, a zrobimy to jak najszybciej. Będziemy kontynuować pracę nad Twoimi zadaniami do momentu, kiedy Twój czas zostanie osiągnięty, po czym praca zostanie przerwana i będziesz miał dwie opcje:
1. kontynuuj pracę przy rozliczanej stawce godzinowej (150zł / godz.) Lub
2. kontynuuj pracę od zakończenia w kolejnym miesiącu.

Otrzymasz powiadomienie po wyczerpaniu dedykowanego czasu wsparcia i nigdy nie będziesz obarczony kosztami dodatkowej pracy bez Twojego wyrażenia zgody.

Moja strona nie została stworzona przez SOTAcode, czy nadal mogę korzystać z abonamentów?

Plany opieki są przeznaczone dla stron, które są zbudowane przez nas lub kiedykolwiek na nich pracowaliśmy. Chcąc zapewniać wartość również nowym klientom którzy szukają długoterminowej współpracy, dajemy teraz taką możliwość.

Jeśli nie znamy funkcjonalności Twojej witryny, najpierw musimy przejść przez stronę Health Health Check (167 USD), aby zapoznać się z nią. Przeprowadzimy szczegółową analizę konfiguracji witryny, w tym motywu, wtyczek, sposobu jej utworzenia i ewentualnych problemów, które mogą się pojawić. Co najważniejsze, otrzymasz raport z naszych ustaleń wraz ze statusem Twojej witryny, zaleceniami dotyczącymi tego, co można poprawić i co działa dobrze. Następnie zaprosimy Cię do pracy z nami w cyklu miesięcznym.

Zastrzeżenie: wszystkie plany opieki nad witryną są odpowiednie tylko dla stron internetowych WordPress .

Co się stanie, jeśli coś się zepsuje lub witryna zostanie zhackowana?

Celem naszych planów opieki nad witryną jest zapewnienie profilaktycznego podejścia bezpieczeństwa witryny. Hakerzy stają się coraz sprytniejsi z czasem i próbują nowych sposobów, by przejąć kontrolę nad stronami internetowymi. Czasami mogą przedostać się przez mechanizmy obronne się, ale kiedy to się stanie, będziemy z Tobą, aby Ci pomóc.

Jeśli coś pójdzie nie tak (czy to z powodu błędu technicznego, błędu użytkownika, czy podstępnego hakera!), będziemy w bliskim kontakcie i zrobimy wszystko aby odzyskać twoją stronę internetową. Dla naszych użytkowników prowadzimy również usługę hostingu, w której korzystamy z kopii zapasowych dzięki czemu jesteśmy w stanie przywrócić twoją stronę internetową w mgnieniu oka. (Ale nie martw się, jeszcze nam się taka potrzeba nie zdarzyła!)

Jak będziemy się komunikować?

Email lub czat to zawsze najlepsza forma komunikacji. Nasz dedykowany e-mail support@sotacode.com jest dostępny dla Ciebie. Za pośrednictwem czatu możesz dotrzeć do naszego zespołu pomocy technicznej, w bardzo wygodny sposób. Zamiast próbować zaplanować czas na rozmowę, możesz zadać szybkie pytania i dostać natychmiastową odpowiedź lub poprosić o odpowiedź na e-mail. Nasi konsultanci pracują tak szybko, jak to możliwe. Będziemy mogli również wysyłać notatki z adnotacjami i zrzuty ekranu, aby łatwiej było przekazywać informacje.

Czy na prawdę możemy zrezygnować w każdej chwilii?

Absolutnie. Szukamy długotrwałych relacji z klientami i ich stronami internetowymi!

Nie chcemy się rozstawać, ale rozumiemy, że nikt nie lubi być zamknięty w umowie. Zawsze możesz przesłać prośbę o anulowanie abonamentu na adres email info@sotacode.com , a my natychmiast wstrzymamy kolejną płatność.