fbpx

Projektowanie Stron Internetowych

Tworzymy szyte na miarę strony internetowe. Nasze rozwiązania spakowaliśmy w 3 pakiety, które powstały na bazie doświadczenia.

Strony Przyjazne dla Użytkownika

Potrzebujesz witryny, która przyciągnie użytkowników, utrzyma ich w na Twojej stronie i wygeneruje wyniki sprzedażowe? Dostarczamy personalizowane projekty, które generują zaangażowanie i rozpoznawalność marki.

Bez zbędnego marketingowego żargonu, ludzkim językiem… po prostu dobry design.

 

Długowieczne

Tworzone przy użyciu najlepszych praktyk oraz korzystając z najnowszych technologii internetowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja nowa strona będzie gotowa na przyszłość.

Budowane by Działać

Zaprojektowana, by być prostą – ale bardzo skuteczną. Sprawimy, że Twoja witryna będzie lekka, bez zbędnych elementów, które ma wiele dzisiejszych stron. Dostarczymy Ci stronę internetową, która skupia się na jej celu.

Budowane dla Ludzi

Zaprojektowana tak, aby od samego początku przemawiać do odbiorców. Twoja strona internetowa będzie traktować priorytetowo potrzeby Twojej grupy docelowej. Upewnimy się, żeby Twoi użytkownicy nie musieli zbyt dużo myśleć i trafiali prosto do celu.

Responsywne

Potrzebujesz witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych? Nawet nie musisz o tym wspominać. Nasze witryny programujemy tak, aby wyglądały świetnie na urządzeniach każdego rozmiaru.

Dobrze Przemyślane

Każde słowo i każdy piksel zostaną starannie przemyślane i ocenione na podstawie trzech pytań: Czy to jest przydatne? Czy przybliża nas do celu? i Czy wysyła właściwą wiadomość?

Proste w Edycji

Sprawimy, że strona internetowa będzie tak łatwa do dostosowania, że jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzebie aby coś na niej zmienić, będzie to bardzo intuicyjne. Zarządzanie treścią na naszych stronach jest dostępne w trybie kreatora wizualnego.

Projekowanie
Doświadczeń Użytkownika

Tworzymy cyfrowe podróże, które pokochają Twoi goście. Nasze projekty oparte na zasadach UX łączą dostępność i użyteczność z treścią i celami marketingowymi, aby poprawić ogólne wrażenia klientów.

 

Pakiety Stron Internetowych

Projektowanie i Implementacja Stron na silniku WordPress

Dodatki

Dodatkowa Podstrona

(+400zł za każdą)

Google Analytics

(+150zł)

Proste Logo

(+300zł)

Wsparcie RODO

(+900zł)

Przygotowanie Bloga

(+500zł)

Sklep internetowy

(od 2000zł+)

Pytania i Odpowiedzi

Co się dzieje, gdy kończy się mój darmowy hosting?

Po okresie darmowego hostingu zalecamy skorzystanie z naszych Planów Wsparcia z Hostingiem.

Jeżeli zechcesz korzystać z zewnętrznego hostingu, poinformuj nas o tym, a pomożemy Ci z przeprowadzeniem migracji Twojej aktualnej strony internetowej.

Korzystając z naszego wsparcia otrzymujesz nie tylko hosting strony w ramach współdzielonej przestrzeni, ale także nasze wsparcie w kwestiach technicznych. 

Czy witryna będzie dobrze wyświetlać się na urządzeniach mobilnych?

Tak, będą!

W przypadku wszystkich projektów korzystamy z WordPress – przyjaznego dla urządzeń mobilnych i responsywnego środowiska projektowania stron internetowych. Przed oficjalnym startem testujemy je pod kątem błędów na różnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, aby zapewnić najlepszą możliwą kompatybilność. Chcemy, aby Twoja witryna wyglądała świetnie, niezależnie od tego, gdzie użytkownicy będą ją wyświetlać.

Badania wykazały, że osoby przeglądające Internet za pośrednictwem urządzeń przenośnych są bardziej skłonne do zrobienia z Tobą interesu. Chcesz zdobyć kawałek tego rynku? Potrzebujesz responsywnej strony internetowej. Odpowiednia konstrukcja dostosowuje układ treści do rozmiaru ekranu, dzięki czemu jeszcze bardziej poprawia wygodę doświadczenia.

Po co zatrudniać profesjonalistów, kiedy mogę samodzielnie stworzyć stronę internetową?

To prawda, że w dzisiejszych czasach można samemu stworzyć stronę internerową.

Jednak nauka tworzenia stron internetowych wymaga dużo czasu i wysiłku. Potrzebujesz nauczyć się oprogramowania i ćwiczyć jego korzystanie. Warto znać najnowsze technologie i narzędzia internetowe, procedury, zasady projektowania graficznego i terminologię techniczną.

Lub jeżeli nie chcesz się tego wszystkiego uczyć, możesz skorzystać z narzędzia do tworzenia stron internetowych w ramach ich platformy.

Nawet wtedy jednak koniecznym będzie zapoznanie się z najlepszymi praktykami projektowania stron, aby dowiedzieć się o najnowszych rozmiarach oraz trendach i metodologii UX, następnie znaleźć grafikę, która wypełni Twój projekt i tak dalej, i tak dalej…

Za to jeśli zatrudniasz profesjonalną agencję interaktywną, taką jak SOTAcode, nie będziesz musiał się o to martwić. Nasi projektanci są nie tylko wystarczająco biegli, aby płynnie obsługiwać Adobe Illustrator i Photoshop. Znają najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych i są na tyle doświadczeni, aby wiedzieć, jakie moduły sprawdzają się w Twojej branży.

Da Ci to wolność spędzania czasu na innych, ważniejszych zadaniach biznesowych, które wymagają Twojej uwagi.

Kolejną zaletą zatrudniania projektantów stron z doświadczonej agencji zajmującej się projektowaniem stron na silniku WordPress jest to, że spersonalizujemy witrynę do Twoich potrzeb.

Nie będziesz musiał polegać na popularnych lub tanich szablonach, których używają inni. Zamiast tego możesz współpracować z profesjonalistami, którzy pomogą Ci osiągnąć cele marketingowe. Otrzymasz stronę internetową, która jest nie tylko kolejnym aktywem Twojego biznesu, ale także przyciągająca wzrok i pomaga Twoim klientom.

Mam już stronę internetową, czy też zajmujecie się przeróbkami stron

To zależy od wielu czynników, takich jak: ile lat ma Twoja obecna strona internetowa, w jakiej technologii została stworzona, ile treści tam jest, ile ruchu obecnie generuje Twoja strona i wiele więcej …

Często przeróbka aktualnej strony internetowej jest dużo bardziej wymagającym zadaniem dla naszego zespołu, dlatego przeważnie oferujemy stworzenie nowego projektu, korzystając z nowych technologii ale wykorzystując Twoje aktualne treści.

Najlepszym sposobem aby się dowiedzieć, czy możemy pracować na twojej aktualnej platformie, czy zaproponujemy Ci stworzenie strony na nowo, jest kontakt z nami i rozmowa z naszym działem obsługi klienta.

Jak będziemy się komunikować?

Czat lub kontakt przez email to dla nas zawsze najlepsza forma komunikacji z . Nasz dedykowany adres e-mail wsparcie@sotacode.com jest dostępny dla ciebie. Za pośrednictwem poczty e-mail możesz wygodnie i szybko dotrzeć do naszego zespołu pomocy techniczne. Napisz do nas na czacie, a będziemy również mogli wysyłać notatki z adnotacjami i zrzuty ekranu, dzięki czemu odpowiedzi na pytania będą łatwiejsze.

Jak działa 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeśli przez pierwsze dwa tygodnie zdecydujesz, że nie nie chcesz z nami współpracować, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze! 

Nie chcemy aby nasi klienci rezygnowali, ale jeśli ty i twój zespół nie zauważysz wartości w naszych usługach, nie ma sensu być nieszczęśliwym. W każdej chwili możecie poprosić o anulowanie i pisząc prośbę na e-mail info@sotacode.com, a zwrócimy państwa płatność.

Formularz Zamówienia

Model Płatności:
Który pakiet chciałbyś zamówić?
  • - wybierz pakiet -
  • Profesjonalny Landing Page
  • Pakiet Rozwojowy
  • Pakiet VIP
Wybierz swoje dodatki:
Koszt dodatkowych stron:
0.00 PLN
Wartość Zamówienia:
Wysokość raty:
0.00 PLN
Pełna cena (3 miesiące):
0.00 PLN
Cena:
0.00 PLN

!!! Ostateczna cena będzie się różnić w zależności od funkcjonalności i ilości produktów w sklepie internetowym !!!

Wypełnij formularz do końca, a nasz konsultant skontaktuje się w celu doprecyzowania i przedstawienia oferty.
Pakiety zawierają:

Jednostronny Układ
Sprawna Realizacja
2 Poprawki Projektu
Łatwa Edycja
Podstawowe SEO
6 miesięcy hostingu
Formularze Kontaktowe
Projekt Favicona
Grafiki i Zdjęcia
6 Podstron
Ekspresowa Realizacja
4 Rundy Zmian
Łatwa Edycja
Optymalizacja SEO
6 miesięcy hostingu
Formularze Kontaktowe
Projekt Favicona
Grafiki i Zdjęcia
Integracja Newslettera
12 Podstron
Priorytetowa Realizacja
∞ Rund Zmian
Planowanie Strategiczne
Funkcje Niestandardowe
12 miesięcy hostingu
5 kont email
Łatwa Edycja
Optymalizacja SEO PRO
Projekt Favicona
Profesjonalne Grafiki
Projekt Ikon
Nazwa Firmy:
Imię:
Nazwisko:
Numer Telefonu:
Adres Email:
Consent:
Wysokość raty:
0.00 PLN
Łączna cena (3 miesiące)
0.00 PLN
Łączna cena:
0.00 PLN