fbpx

Eksperci, którym możesz zaufać

Jesteśmy młodym i pełnym pasji zespołem specjalistów ds. Marketingu. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz outsourcingu grafik na potrzeby marketingu.

SOTA = State of the Art

Gładko przeprowadzamy klientów przez proces tworzenia i rozwijania marketingu w supernowoczesny sposób.

Indywidualne Podejście

Praca z agencją marketingową powinna być doświadczeniem, które przyniesie Państwu wartość na wielu poziomach. Razem jesteśmy odpowiedzialni za reprezentowanie Państwa marki w Internecie. Zanim rozpoczniemy współpracę, poznajmy się lepiej!

Naszą pasją jest wspieranie firm i organizacji w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasz zespół pomoże Państwu dotrzeć do właściwych osób, jasno wytłumaczyć ofertę, no i co najważniejsze: rozwijać swoją organizację.

Zaawansowane, a przy tym bardzo proste

Wierzymy w ideę minimalizmu i stosujemy ją w większości naszych prac. Minimalizm nie oznacza, że można stracić lub dostać coś mniej, wręcz przeciwnie. Oznacza to, że wszystko, co trafia na Państwa stronę, przechodzi najpierw przez pytanie: „Czy to jest ważne? Czy wnosi to wartość?”

Rezultatem jest świetnie wyglądająca strona internetowa, która robi to, co powinna, jest precyzyjnie wycelowana do Państwa grupy docelowej  i nie zawiera zbędnych funkcji.

Nasza Misja

Misją SOTAcode jest pomoc przedsiębiorstwom oraz instytucjom w kreowaniu przekazu marketingowego, dzięki intuicyjnym stronom internetowym oraz sprawnej kreacji marketingowej.

Nasze Usługi

Projektowanie Stron Internetowych

Potrzebujesz nowej witryny dla swojego projektu? Nasz zespół pomoże Ci dotrzeć z przekazem za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej strony internetowej

Materiały Marketingowe

Potrzebujesz materiałów marketingowych dla swojej firmy? SOTAmarket to miejsce, w którym możesz uzyskać gotowe rozwiązania marketingowe niezależnie na jakim jesteś etapie.

Chatboty oraz Messenger Marketing

Automatycznie kwalifikuj potencjalnych klientów, planuj spotkania, zapewniaj wsparcie klienta i osiągaj wyniki 90% otwartych wiadomości dzięki personalizacji rozmów

Zespół Zarządzający

Monika

Monika

Prezes Zarządu

Małgorzata

Małgorzata

Dyrektor Operacyjny

Dawid

Dawid

Kierownik Marketingu

Zaufali nam

 
 

Ostatnie Realizacje